Monday, April 29, 2013

Больше видео на главной странице


Как известно, главная страница YouTube очень важна для авторов: именно на ней пользователи могут увидеть ваши новые видео. Мы стремимся сделать эту страницу более удобной для зрителей.
На этой неделе мы усовершенствовали главную страницу: если пользователь войдет в аккаунт, он обнаружит больше видео в верхней части фида. Если раньше там отображался только один ролик с каждого канала, то сейчас поклонники увидят сразу несколько ваших видео.
Кроме того, мы немного изменили формат представления новинок каналов. Например, пользователь, просмотревший несколько эпизодов какого-либо сериала, увидит на главной странице значок очередной серии:


Мы также хотим помочь зрителям выбрать, что посмотреть дальше. Для этого нам нужно понять, как именно люди используют YouTube. Мы знаем, что многие зрители повторно смотрят на своих любимых каналах все видео, даже самые старые. Мы хотим дать таким преданным поклонникам возможность разместить любимые каналы в верхней части страницы. А для зрителей, предпочитающих в основном видео из каналов, на которые они подписаны, мы сдвинем другие рекомендованные каналы в нижнюю часть страницы, чтобы они всегда в первую очередь видели любимые каналы.
Мы внесем эти изменения в ближайшие месяцы и будем сообщать вам обо всех изменениях в YouTube. Надеемся, что нововведения придутся вам по душе.
Норберто Гимарайнш (Norberto Guimaraes), недавно стал подписчиком bigthink.

6 comments:

 1. İstanbul Evden Eve Taşımacılık,nakliye  istanbul dan güzl bir taşıma için
  istanbul nakliyat
  istanbul nakliye şirketleri
  İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak, siz değerli müşterilerimize, nakliye işinin hiç de zor bir iş olmadığını göstermek bizim asli görevimizdir. İstanbul içerisinde nakliye işi yapan firmamız, gerek donanımlı ekibimiz, gerekse uzman kontrolörlerimiz ve gerekse deneyimli ve sertifika sahibi şoför ve son model araçlarımızla hizmetinizdedir.
  İstanbul Evden Eve Nakliyat fiyatları olarak, İstanbul içerisinde sadece tüm istanbul , diğer semtlere de, en hızlı, uygun ve güvenli şekilde nakliye hizmeti gerçekleştirmekteyiz.
  İstanbul Nakliyat ile eşyalarınızı taşıtmak için yapmanız gereken ilk iş, çağrı merkezimizden bizi arayarak, isim soy isim, adres ve telefon gibi irtibat bilgilerini vermenizdir.
  İstanbul Evden Eve taşıma firması olarak, eşyalarınızı evinizden, ofis, işyeri, okul, yada fuar alanından, özel paketleme teknikleri ile araçlarımıza yükletip, taşınılacak olan adrese, talebinize göre sigorta kapsamında, sağlam, güvenli ve hasarsız bir şekilde eşyalarınızı taşımaktayız.
  İstanbul Evden Eve Nakliyat firması kontrolörleri tarafından eşyalarınız incelenip teklif verildikten sonra, belirttiğiniz gün ve saatte nakliye işiniz başlar. Nakliye için kullanılan araçlarımız son derece modern, tüm bakımları yapılmış olarak ve eşyanızın hacmine uygun hacimde seçilmektedir.
  İstanbul Evden Eve Nakliye olarak, İstanbul başta olmak üzere diğer illere de en uygun ve hesaplı şekilde nakliye hizmeti götürmekteyiz
  İstanbul Evden Eve   firması siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kendisine verilen en büyük ödül olarak görmektedir. Nakliye işi ciddi bir iştir ve hiçbir şekilde ihmale yer verilemez. İstanbul Evden Eve Nakliyat firmamız, işini ciddi olarak ve deneyimli personeli ile en sıhhatli şekilde gerçekleştirmektedir

  ReplyDelete
 2. Thanks for sharing nice information with us
  jaring futsal | jaring golf | jaring pengaman proyek |
  jaring pengaman bangunan | jaring pengaman gedung
  http://www.agen-jaring.blogspot.com/
  http://www.toko-jaring.blogspot.com/
  http://www.pusat-jaring.blogspot.com/
  http://jualjaringpengaman.blogspot.com/
  https://pancasamudera.wordpress.com/
  https://pasangjaringfutsal.wordpress.com/
  https://jualtambangmurah.wordpress.com/
  https://tokojaring.wordpress.com/
  https://jualjaringfutsal.wordpress.com/
  https://jaringfutsal.wordpress.com/

  ReplyDelete

UA-50291900-1